KONST / Litografier / Färglitografi 12422151
nr 1242 2151
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, daterad -91, numrerad 1/270. Motivet: 61x44
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:32:58
1.300 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
18 mar
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson